Eesti keel

Koolitusreisid, väliskoolitused

Kas koolituse pidamist töökohast väljaspool nimetada koolitusreisiks, väliskoolituseks või seminaripaketiks on maitse asi. Kõik määrangud on kohased.  Igal juhul on see meeldiv võimalus pidada koolituspäeva tavarutiinist väljaspool ja omandada teadmisi teises keskkonnas. On see urbanistlikus ümbruses hoopis teises linnas või seni vähetuttavas turismitalus.  Pärast koolituspäeva lõõgastuda ja puhata. Juba ühine õhtusöök töökaaslastega mõjub toniseerivalt. Pakume selleks erinevaid võimalusi ja  personaalset lähenemist.

Meie poolt pakutavad variandid ei pretendeeri täiuslikkusele, vaid on valik  hotellidest ja spa-dest, kellega on olnud tihedam koostöö. Seminari-koolitust võib korraldada ka ühepäevasena kui hetkel rohkemaks ei ole vajadust. Lisaks olemasolevatele pakume võimalust korraldada seminare näiteks Pühajärve Puhkekodus, Nõiariigis Võrumaal, Harjumaal Viikingite külas, Rakvere Linnuses, Võrtsjärve Järveuuseumis koos purjekasõiduga järvel ja kultuurmustikakasvataja Marjasoo talu külastusega.

Klient võib ka ise valida koha, kus ta soovib koolitust pidada.  Valdame mahukat andmebaasi Eesti erinevate majutuskohtade, turismitalude, hotellide ja spa-de kohta. Kui vajadused ja võimalused on suuremad, ei pruugi valik piirduda ainult Eestiga. Valmis programm olemas Taani-Rootsi suunal. Muud variandid töötame välja vastavalt soovile.

Meeldiva kohtumiseni!

 

Kolmas Aste OÜ

Tartu 

Sõpruse pst. 2

e-post: raivo@kolmasaste.ee 

tel. 50 88225